Weganizm dieta i jej dobroczynny wpływ na organizm

Warzywa

Weganizm dla wielu jawi się jako restrykcyjny styl życia i dieta. To prawda, osoby, które jedzą wszystko i w ilościach, jakich chcą nie potrafią zrezygnować z pysznych żółtych serów, masła i innych produktów odzwierzęcych. Jednak weganizm dieta nie musi być wprowadzana na stałe. Wystarczy kilka tygodni, aby dokładnie oczyścić organizm z zalegających złogów. Bogactwo warzyw, owoców, kasz i zbóż doda nam energii i niezębnych wartości odżywczych. Weganizm odrzuca nie tylko mięso, ale również wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego. Mięso oferowane w sklepach jest faszerowane hormonami, chemikaliami, konserwantami i substancjami zagęszczającymi.

Ludzie spożywając mięso w dużych ilościach nienaturalnie puchną i tyją. Dlatego też warto zrobić sobie minimum tygodniowy detoks owocowo-warzywny, jeśli dieta wegańska stanowi duże wyzwanie. Catering Hit Dieta oferuje w atrakcyjnych cenach detoks sokami. Detoks za pomocą soków można przeplatać z piciem wody mineralnej lub zielonej herbaty. Natomiast podczas tygodnia oczyszczania należy konsekwentnie trzymać się założenia i nie jeść stałych posiłków.

Nie trzeba obawiać się uczucia głodu, ponieważ koktajle są tak skomponowane, aby organizm był nasycony i wzmocniony. Dieta detoks nie jest głodówką. Codziennie otrzymuje się dostawę świeżych soków i przecierów W butelkach nie znajduje się przecież sam sok owocowy lub warzywny, ale także wiele pełnowartościowych składników, takich jak spirulina, siemię lniane czy młody jęczmień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne