Weganizm dieta i jej dobroczynny wpływ na organizm

Warzywa

Weganizm dla wielu jawi się jako restrykcyjny styl życia i dieta. To prawda, osoby, które jedzą wszystko i w ilościach, jakich chcą nie potrafią zrezygnować z pysznych żółtych serów, masła i innych produktów odzwierzęcych. Jednak weganizm dieta nie musi być wprowadzana na stałe. Wystarczy kilka tygodni, aby dokładnie oczyścić organizm z zalegających złogów. Bogactwo warzyw, owoców, kasz i zbóż doda nam energii i niezębnych wartości odżywczych. Weganizm odrzuca nie tylko mięso, ale również wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego. Mięso oferowane w sklepach jest faszerowane hormonami, chemikaliami, konserwantami i substancjami zagęszczającymi.

Ludzie spożywając mięso w dużych ilościach nienaturalnie puchną i tyją. Dlatego też warto zrobić sobie minimum tygodniowy detoks owocowo-warzywny, jeśli dieta wegańska stanowi duże wyzwanie. Catering Hit Dieta oferuje w atrakcyjnych cenach detoks sokami. Detoks za pomocą soków można przeplatać z piciem wody mineralnej lub zielonej herbaty. Natomiast podczas tygodnia oczyszczania należy konsekwentnie trzymać się założenia i nie jeść stałych posiłków.

Nie trzeba obawiać się uczucia głodu, ponieważ koktajle są tak skomponowane, aby organizm był nasycony i wzmocniony. Dieta detoks nie jest głodówką. Codziennie otrzymuje się dostawę świeżych soków i przecierów W butelkach nie znajduje się przecież sam sok owocowy lub warzywny, ale także wiele pełnowartościowych składników, takich jak spirulina, siemię lniane czy młody jęczmień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne